Cześć, jestem Asia i jestem dietetykiem

Specjalizuję się w dietach odchudzających, dietoterapii zaburzeń żołądkowo-jelitowych, oraz leczeniem żywieniowym osób zmagających się z problemami skórnymi, chorobami tarczycy, otyłością i nadwagą. Swoje wykształcenie zdobyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Bezpieczeństwo moich pacjentów jest dla mnie priorytetem. Zdaję sobie sprawę, że rynek dietetyczny pełen jest mitów i wątpliwych praktyk. Możesz mi zaufać, że wiedza którą się z Tobą podzielę pochodzi jedynie z naukowych źródeł. 

W indywidualnym planie odżywiania który otrzymasz znajdzie się miejsce na Twoje ulubione produkty, a w trakcie konsultacji będziesz uczył się zasad jedzenia intuicyjnego. Sam decydujesz, jaki posiłek chcesz zjeść danego dnia (np. owsianka, czy jajecznica na śniadanie, kolacja na słodko, czy na wytrawnie), a ja będę inspirować Cię pysznymi przepisami które urozmaicą Twoją kuchnię.

Mocno wierzę w potencjał każdego człowieka do prowadzenia szczęśliwego, satysfakcjonującego życia. Zadbam nie tylko o Twoje ciało ale i o spokojny umysł. Uważam, że są one nierozłącznymi elementami, a chcąc uleczyć jedno z nich, musimy zadbać również o drugie.

Oblicz swoje zapotrzebowanie

Dzięki niemu dowiesz się, ile powinieneś spożywać kalorii każdego dnia, aby zachować zdrowie, utrzymać prawidłową wagę lub osiągnąć swój cel związany z masą ciała. Zacznijmy już teraz i sprawdź, ile kalorii potrzebujesz!”

Obserwuj mnie na instagramie

Znajdziesz tam porady i ciekawostki dietetyczne, zainspirujesz się przepisami na pyszne, zdrowe posiłki!