O mnie

Nazywam się Joanna Pyś.

Jestem absolwentką kierunku Technologia żywności i żywienie człowieka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w konferencjach i szkoleniach o tematyce żywienia w zdrowiu i chorobach.

Od kilku lat dzielę się z pacjentami moją wiedzą oraz pasją do przyrządzania smacznych i pełnowartościowych posiłków. Wierzę, że stosowanie prawidłowo zbilansowanej diety, która nie odbiera przyjemności z jedzenia, gwarantuje świetne rezultaty.

Moja oferta obejmuje

  • indywidualne porady żywieniowe w gabinecie oraz online
  • analizę masy i składu ciała
  • profesjonalne układanie planów żywieniowych
  • leczenie nadwagi i otyłości poprzez prawidłowe odżywianie
  • pomoc w niedowadze
  • diety redukcyjne dla dzieci
  • ustalanie diet w określonych jednostkach chorobowych
  • przygotowanie żywieniowe do ciąży
  • pomoc w powrocie do wagi po porodzie
  • NOWOŚĆ! Możliwość dojazdu na wizytę do domu pacjenta.

Poznaj moje złote zasady:

1. Szczera rozmowa. Szczegółowy wywiad dietetyczny pozwala mi na dokładne poznanie Twojego stylu życia oraz nawyków żywieniowych. Ważne jest, żeby nie wstydzić się swojej wagi, chorób czy też „małych słabości” w odżywianiu. Dzięki takiej rozmowie, mogę dopasować plan żywieniowy i zalecenia ściśle do Twoich potrzeb- ilość posiłków dziennie, dania lubiane i nielubiane, stopień aktywności fizycznej itp.

2. Jednym z najważniejszych celów po utracie zbędnych kilogramów jest utrzymanie osiągniętej wagi, uniknięcie efektu jo-jo. Stosowanie przez całe życie diet odchudzających jest niewykonalne. Natomiast racjonalne odżywianie według indywidualnych potrzeb, przynosi fantastyczne efekty. Chętnie Cię tego nauczę.

3. Nie namawiam do jedzenia produktów i dań, których nie lubisz. Uważam, ze zmuszanie się do nawet najzdrowszego, ale znienawidzonego jedzenia jest frustrujące i powoduje spadek motywacji w dążeniu do upragnionego celu. W takich sytuacjach korzystam z zamienników.

4. Gorąco popieram aktywność fizyczną. W każdym wieku i kondycji. Siłownia, fitness, jazda na rolkach, rowerze, jogging, pływanie… Możliwości są niemalże nieograniczone. Sport nie sprawia Ci przyjemności? Brakuje Ci czasu? Wyjdź na spacer w drodze powrotnej, wysiądź przystanek wcześniej. Gwarantuję, że Twoje ciało odwdzięczy Ci się.

5. Coś poszło nie tak jak trzeba. Zjadłeś nadprogramowy deser? Nie wiesz jak przyrządzić dany posiłek? Chętnie odpowiem na Twoje pytania, rozwieję wątpliwości. Skontaktuj się ze mną w razie potrzeby.

Skontaktuj się ze mną!

Przykopy 13, Kraków
tel. 507-652-100